Cestovné poistenie

Kalkulačka na výpočet a porovnanie cestovného poistenia online

Cestovné poistenie

Kalkulačka na výpočet a porovnanie cestovného poistenia online

Porovnanie cestovného poistenia online

Každá cesta prináša iné riziká. S nami si poistenie na dovolenku do zahraničia prispôsobíte na mieru podľa svojich potrieb. Online kalkulačka pre porovnanie cestovného poistenia vám podrobne zobrazí poisťovne na jednom mieste. Najlacnejšie cestovné poistenie je zobrazené ako prvé, ale sami si vyberiete pre vás to najlepšie cestovné poistenie. Krátkodobé aj celoročné cestovné poistenie pre deti aj dospelých si môžete uzatvoriť v priebehu pár minút. Ak by ste predsa len potrebovali pomôcť, môžete sa na nás obrátiť telefonicky alebo vám poradí osobne niektorý z našich odborníkov.

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí

Základnou zložkou cestovného poistenia do zahraničia je poistenie liečebných nákladov. Pokrýva výdavky spojené s liečbou, ošetrením, hospitalizáciou a prevozom následkom úrazu, náhleho ochorenia alebo smrti poistenej osoby. Súčasťou cestovného poistenia je aj krytie nákladov súvisiacich s ochorením Covid-19.

Pripoistenia v cestovnom poistení

K základnému poisteniu liečebných nákladov si môžete vybrať zo širokej škály pripoistení. Najčastejšími sú poistenie úrazu, batožiny, zodpovednosti za škodu, storna a nákladov na záchrannú činnosť. Ponúkame vám aj prehľadné porovnanie jednotlivých pripoistení.
Úrazové poistenie, na rozdiel od poistenia liečebných nákladov, zabezpečí finančné odškodnenie pri trvalých následkoch alebo smrti v dôsledku úrazu počas zahraničnej cesty.
Poistenie zodpovednosti za škodu kryje zodpovednosť pri škodách, ktoré neúmyselne spôsobíte v zahraničí na majetku alebo zdraví tretích osôb. Súčasťou môže byť aj právna pomoc a poradenstvo asistenčnej spoločnosti.
Poistenie batožiny vám zabezpečí finančnú náhradu za poškodenie, zničenie, stratu alebo odcudzenie batožiny pri krádeži, živelnej udalosti, dopravnej nehode, preprave a podobne.
Poistenie storna zájazdu vám pomôže znížiť finančnú stratu pri stornovacích poplatkoch ak nenastúpite na vopred zaplatenú dovolenku do zahraničia. Súčasťou poistenia môže byť aj poistenie nevyužitej cesty pre prípad oneskoreného nástupu alebo predčasného ukončenia cesty.
Poistenie záchrannej činnosti kryje náklady na pátranie, ošetrenie a prepravu v prípade bezprostredného ohrozenia života alebo zdravia.
Ak plánujete športové aktivity, ktoré zvyšujú riziko vzniku poistnej udalosti, nezabudnite si pripoistiť rizikové športy a činnosti.

Asistenčné služby

Asistenčné služby sú dôležitou súčasťou cestovného poistenia. Zahŕňajú asistenciu a zabezpečenie pomoci v prípade núdze alebo poistnej udalosti. Poskytované sú na celom svete, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
jún 2024
Po Ut St Št Pi
2728293031
34567
1011121314
1718192021
2425262728
30 MINÚTOVÁ
TEL. KONZULTÁCIA
„Nikdy neviete, kedy Vás v živote zasiahne nepríjemná udalosť, ktorá Vás môže vážne poškodiť. Treba s nimi vždy rátať a keď prídu, netreba pred nimi ustúpiť, treba im čeliť. A na to sme tu pre Vás my – aby sme Vám im pomohli čeliť a aby ste z tohto boja vyšli práve Vy ako víťazi.“