Havarijné poistenie

Kalkulačka na výpočet a online porovnanie poistenia

Havarijné poistenie

Kalkulačka na výpočet a online porovnanie poistenia

K havarijnému poisteniu vám ponúkame benefity navyše. Bezplatne.

Okrem nehody ohrozujú vaše auto aj krádež, vandalizmus či prírodné živly. Komplexné poistenie vášho auta zabezpečuje havarijné poistenie. S nami si ho ušijete na mieru presne podľa svojich potrieb. Vďaka online porovnaniu poistenia sa rýchlo zorientujete vo všetkých dostupných ponukách. Kalkulačka havarijného poistenia auta vám nielen vypočíta pre vás najvýhodnejšie poistenie ale zmluvu môžete priamo uzavrieť len pár kliknutiami. Ak by ste predsa len potrebovali pomôcť, môžete sa na nás obrátiť telefonicky alebo vám poradí osobne niektorý z našich odborníkov.
Ako finančný sprostredkovateľ vám ponúkame širokú ponuku najlacnejšieho poistenia cez internet. Poistenia auta je často uzatváraným poistením. K online havarijnému poisteniu si môžete uzavrieť aj PZP (povinné zmluvné poistenie). Naša online kalkulačka PZP vám porovná ponuku všetkých poisťovní na slovenskom trhu a zobrazí porovnanie cien PZP od najlacnejšieho PZP po najdrahšie. Vhodným doplnkom havarijného poistenia online je aj poistenie finančnej straty (GAP poistenie), ktoré chráni hodnotu vášho auta pri totálnej škode.

Čo všetko môže vaše havarijné poistenie kryť?

Online porovnanie havarijného poistenia vám ponúka nielen základné havarijné poistenie, ale môžete si vybrať zo širokej ponuky poistného krytia a asistenčných služieb.

Poistenie havárie

Základom havarijného poistenia je krytie škôd vzniknutých na vašom aute po zrážke dvoch vozidiel alebo po náraze na akúkoľvek prekážku bez ohľadu na to, kto nehodu zavinil.

Poistenie krádeže

Poistiť sa môžete pre prípad odcudzenia celého vozidla alebo len jeho časti, napríklad autorádia.

Poistenie proti živelným rizikám

Pri správne zvolenom poistení si ľahko poradíte aj s následkami požiaru, krupobitia, pádu stromu či stožiaru, zosuvu pôdy, povodne, výbuchu a podobne.

Poistenie zrážky so zverou

Zrážka so zverou, či už je to srnka, diviak alebo zajac, je pomerne častou a veľakrát nebezpečnou nehodou, ktorých na našich cestách pribúda. V rámci havarijného poistenia je dobré mať krytie aj proti takémuto poškodeniu vášho auta.

Poistenie proti vandalizmu

Týmto poistením sa kryjete voči škodám, ktoré na vašom aute vzniknú úmyselným poškodením treťou osobou.

Poistenie čelného skla

Ak vám na skle vzniknú akékoľvek náhodné škody, poisťovňa vám môže uhradiť opravu alebo výmenu skla.

Poistenie batožiny

V rámci poistenia môžete mať kryté aj poškodenie, zničenie alebo odcudzenie štandardnej batožiny (nezahŕňa teda napríklad elektroniku) z batožinového priestoru pri vzniku poistnej udalosti.

Poistenie úrazu prepravovaných osôb

Seba ale aj spolujazdcov môžete poistiť pre prípad smrti následkom úrazu, trvalých následkov úrazu alebo nevyhnutného liečenia po úraze.

Poškodenie káblov hlodavcami

V rámci poistenia môžete mať poistené aj ohryzenie káblov, hadíc či izolačného materiálu hlodavcami, ktoré vnikli do vozidla.

Asistenčné služby

Ponuka pomoci pri nehode alebo po poruche auta je veľmi rôznorodá. Poisťovne vám môžu zabezpečiť opravu na mieste alebo odtiahnutie auta do servisu, pokračovanie v ceste, prípadne prenocovanie.

Náhradné vozidlo

Po poistnej udalosti, napríklad počas opravy auta, vám môže poisťovňa preplatiť náklady na požičanie náhradného vozidla rovnakej kategórie na vopred určenú dobu.

Čo všetko zohľadniť pri výbere havarijného poistenia?

Naša online kalkulačka vám pri porovnaní havarijného poistenia pripomenie, čo všetko treba pri výbere poistenia brať do úvahy.

Rozsah poistného krytia

Či sa vám oplatí poistiť všetky typy škôd na vašom aute (následkom havárie, živelnej udalosti, krádeže, vandalizmu) závisí od jeho ceny a vašich vodičských skúseností.

Pripoistenia

K základnému havarijnému poisteniu si môžete dokúpiť aj rozšírenie krytia. Dajú sa tak zohľadniť napríklad spoluúčasť pri škodách na čelnom skle, činnosť vozidla ako pracovného stroja, ale aj rozšíriť asistenčné služby, pridať úrazové poistenie prepravovaných osôb, poistenie batožiny, náhradného vozidla, finančnej straty (GAP) a podobne.

Spoluúčasť

Poisťovňa vám v prípade poistnej udalosti vyplatí sumu, ktorá zodpovedá výške škody zníženej o spoluúčasť. Čím je vyššia, tým viac zaplatíte z vlastného vrecka ak sa niečo stane, no tým nižšia bude cena poistenia. Vyššie poistné pri nízkej spoluúčasti teda znamená nižšie výdavky pri nehode.

Asistenčné služby

V rozsahu asistenčných služieb a výške ich krytia pri rôznych udalostiach sa poisťovne významne líšia. Po nehode vám môžu zabezpečiť opravu alebo odtiahnutie auta, prípadne pokračovanie v ceste. Niektoré z poisťovní tento servis poskytujú aj pri poruche vozidla. Naša kalkulačka havarijného poistenia vám pomôže jednotlivé ponuky detailne porovnať.

Zabezpečenie vozidla

Pri krádeži je veľmi dôležité, nakoľko bolo vozidlo pred ňou chránené. Pokiaľ jeho zabezpečenie nespĺňa kritéria poisťovne, môže poistné plnenie krátiť či dokonca odmietnuť plniť.

Bonusové / nebonusové poistenie

Pri bonusovom poistení každá zavinená škoda zvyšuje cenu poistenia. Nebonusové poistenie je pri bezškodovom priebehu drahšie, no platí sa stále rovnaká suma bez ohľadu na počet zavinených škôd.

Benefity havarijného poistenia

Naša online kalkulačka havarijného poistenia vám vypočíta pre vás to najvýhodnejšie poistenie. My vám k tomu pribalíme niečo navyše.

Kedykoľvek, kdekoľvek, okamžitá platnosť poistenia

Naša kalkulačka havarijného poistenia vám jednotlivé produkty porovná rýchlo a prehľadne a poistenie môžete mať uzatvorené v priebehu niekoľkých minút priamo na našej stránke. Kedykoľvek počas dňa, ktorýkoľvek deň v týždni.

Denne aktualizované ponuky

Prinášame porovnanie všetkých poistných produktov s aktuálnymi sadzbami, nezabúdame ani na dôležité detaily poistných podmienok. Porovnanie havarijného poistenia si môžete nechať poslať na email, prípadne si ho priamo stiahnuť vo formáte PDF.

Bezplatná pomoc pri poistnej udalosti

V prípade poistnej udalosti sa môžete obrátiť na nás a spoľahnúť sa na našu asistenciu pri vypĺňaní formulárov ako aj ďalších krokoch nárokovania si poistného plnenia.

Najvýhodnejšia poistka každý rok

Upozorníme vás, ak sa na trhu objaví výhodnejšie poistenie, pomôžeme s výpoveďou súčasného poistenia a uľahčíme uzatvorenie novej zmluvy havarijného poistenia.
máj 2024
Po Ut St Št Pi
2930123
678910
1314151617
2021222324
2728293031
30 MINÚTOVÁ
TEL. KONZULTÁCIA
„Nikdy neviete, kedy Vás v živote zasiahne nepríjemná udalosť, ktorá Vás môže vážne poškodiť. Treba s nimi vždy rátať a keď prídu, netreba pred nimi ustúpiť, treba im čeliť. A na to sme tu pre Vás my – aby sme Vám im pomohli čeliť a aby ste z tohto boja vyšli práve Vy ako víťazi.“