Škodová udalosť na parkovisku: Ako získať odškodnenie?

Parkovisko je miesto, kde sa často stávajú rôzne menšie aj väčšie škody. Škrabance či preliačené dvere sú len začiatok. Niekedy sa môžete stretnúť aj s chýbajúcim spätným zrkadlom alebo rozbitým svetlom. Opravy takýchto škôd sa pritom vedia vyšplhať aj na niekoľko stoviek či tisíc eur. Ak ich nechcete platiť sami, obráťte sa na nás.

V Certeze sa na váš problém pozrieme a pomôžeme vám získať odškodnenie za škodovú udalosť na parkovisku. Platí to aj vtedy, keď nemáte vinníka, ktorý by mal škrabanec či rozbité svetlo hradiť zo svojej poistky. Zaistíme dôkladné nafotenie škôd, spracujeme všetky potrebné doklady a zjednodušíme vám získanie vašich nárokov.

Kto má nárok na odškodnenie pri škodovej udalosti na parkovisku?

Nárok na odškodnenie pri škodovej udalosti na parkovisku má každý účastník, ktorý utrpel ujmu. V praxi to znamená, že ak vám niekto spôsobil škrabanec, preliačenie alebo akúkoľvek inú škodu, poisťovňa vám ju preplatí. Dajte si však pozor na premlčaciu dobu, ktorá predstavuje 2 roky. Po uplynutí tejto doby už nebudete mať na odškodnenie nárok.

Aká je výška odškodnenia pri škodovej udalosti na parkovisku?

Výška odškodnenia závisí od množstva faktorov, ako napríklad od rozsahu spôsobenej škody. Väčšina škôd sa prepláca z povinného zmluvného poistenia vinníka alebo z havarijného poistenia, prípadne z garančného fondu Slovenskej kancelárie poisťovateľov.

Aké všetky doklady budete pri vymáhaní škody potrebovať?

Na to, aby sme mohli v Certeze jednoducho a rýchlo vymáhať náhradu za škody, je dôležité, aby ste nám poskytli všetky dôležité doklady. V prípade škodovej udalosti na parkovisku budeme potrebovať fotodokumentáciu a podrobný opis škody, resp. celej škodovej udalosti. O ďalších dokumentoch, ktoré je nutné priložiť, vás budeme informovať.

Ako postupovať pri škodovej udalosti na parkovisku?

Nahlásenie škodovej udalosti je rýchle a jednoduché. Stačí nás len kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. O všetko ostatné sa už postaráme my.i o odškodnenie pri dopravnej nehode? Sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať a nahláste nám poistnú udalosť.

júl 2024
Po Ut St Št Pi
12345
89101112
1516171819
2223242526
29303112
10 ROKOV skúseností
30 MINÚTOVÁ
TEL. KONZULTÁCIA
„Nikdy neviete, kedy Vás v živote zasiahne nepríjemná udalosť, ktorá Vás môže vážne poškodiť. Treba s nimi vždy rátať a keď prídu, netreba pred nimi ustúpiť, treba im čeliť. A na to sme tu pre Vás my – aby sme Vám im pomohli čeliť a aby ste z tohto boja vyšli práve Vy ako víťazi.“