Novinky

NOVINKA – sledovanie odškodnenia online

Mnohí z vás už zažili scenár ošemetnej udalosti, zvanej dopravná nehoda či pracovný úraz. Nie je to nič príjemné a poisťovne, ktoré by vám mali vyjsť v ústrety, situáciu miesto toho ešte skomplikujú a často odmietajú uhradiť to, na čo máte ako poškodený zmluvný nárok. V tejto chvíli prichádzame na scénu my – všetky starosti preberáme na svoje plecia a o vaše práva sa pobijeme za vás. Naše vyše 10-ročné skúsenosti a viac ako 95 % úspešnosť sú dôkazom toho, že sme partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Proces odškodňovania sa u nás skladá z niekoľkých fáz, pričom notifikácie o tých najdôležitejších (zaevidovanie udalosti, spustenie uplatňovacej fázy, obdržanie platby z poisťovne a informácia o zaslaní sumy na účet klienta) vždy zasielame formou SMS. Najnovšie si však viete celý priebeh kedykoľvek skontrolovať aj sami, a to prostredníctvom nášho online systému. Získajte vždy aktuálny prehľad o stave vašej poistnej udalosti.

Peniaze posielame na váš účet do 48 hodín od momentu ich vyplatenia zo strany poisťovne. Udalosti riešime rýchlo, jednoducho a bez zbytočného zdržania – to je Certeza Company.

Sledovanie odškodnenia online

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.