Novinky

Prečo sa pri uplatňovaní náhrady škody obrátiť na nás?

Stala sa vám dopravná nehoda alebo pracovný úraz? V tom prípade máte niekoľko možností ako sa so situáciou vysporiadať:

  1. V prípade menšej nehody sa možno rozhodnete nechať to tak a neriešiť nič, pretože si myslíte, že poisťovňa vám aj tak nič nevyplatí a za čas, strávený byrokraciou, vám to nestojí.
  2. Požiadate o náhradu škody po vlastnej osi, vyplníte potrebné tlačivá a doložíte všetky prílohy, ktoré považujete za relevantné. No a potom netrpezlivo čakáte, či vám poisťovňa vyplatí aspoň niečo (poviete si – „super, lepšie ako nič!“), alebo vašu žiadosť zamietne. Mnoho ľudí sa týmto vyjadrením poisťovne nechá umlčať a aj keď sú presvedčení o svojej pravde, nemajú dostatok vedomostí alebo financií na to, ťahať sa po súdoch, a tak sa rozhodnú verdikt poisťovne akceptovať.
  3. Na zastupovanie v celej veci oslovíte advokáta. To znie síce pekne a profesionálne, realita je však často iná. Nie každý sa venuje výlučne problematike odškodňovania, nie každý má na vás hneď čas a hlavne, mnohí sa púšťajú len do veľkých prípadov. Taktiež, advokát vám pomôže po právnej stránke, ale nebude za vás kontrolovať, či máte správne vyplnené papiere, či vám nechýbajú nejaké prílohy alebo či ste v žiadosti nezabudli spomenúť nejaké dôležité súvislosti.
  4. Najjednoduchšia možnosť je preto hneď po vzniku nehody osloviť Certezu a všetky starosti, byrokraciu a komunikáciu s poisťovňou preniesť na plecia profesionálov, ktorí sa postarajú o to, aby ste z tejto situácie vyšli ako víťaz a dostali odškodné v sume, v ktorej vám patrí. Bez stresu, bez starostí, bez naťahovania sa. Venujte sa svojim veciam, ohľadom poistnej udalosti všetko vybavíme za vás.

Vo sfére odškodňovania po dopravných nehodách a pracovných úrazoch máme už 10 ročné skúsenosti a spolupracujeme so špecialistami z oblasti práva a medicíny. Problematike sa rozumieme a preto si môžete byť istí, že ak na niečo raz nárok máte, tak vám ho vybojujeme. Výhodou je pre vás aj to, že pokým advokát si väčšinou vypýta zálohu dopredu, my sme vyplácaní až z priznanej sumy. To znamená, že do riešenia prípadu nikdy neinvestujete viac ako by ste získali.

Zarezervujte si u nás bezplatnú 30-minútovú tel. konzultáciu a starosťami ohľadom odškodnenia sa už nemusíte zaoberať.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.