Sedadlá

Kalkulačka na výpočet a online porovnanie poistenia

Sedadlá

Kalkulačka na výpočet a online porovnanie poistenia

PZP online poistenie auta a porovnanie cien PZP 2022

Povinné zmluvné poistenie sa riadi zákonom o PZP. Je platné na území štátov, ktoré sú členmi Systému Zelenej karty. Online kalkulačka vám vypočíta cenu PZP poistenia rýchlo a zobrazí porovnanie všetkých poisťovní na trhu od najlacnejšieho PZP po najdrahšie. Poistnú zmluvu si môžete uzatvoriť priamo v PZP kalkulačke. Kalkulačka vám umožní uzatvoriť aj PZP pre motocykel a PZP na prívesný vozík.

Zákon o PZP stanovuje minimálne limity poistného plnenia (5,24 mil. EUR za škody na zdraví a 1,05 mil. EUR za škody na majetku), poisťovne však poskytujú aj vyššie limity krytia až do výšky 10 mil. EUR. Pri uzatváraní PZP poistky na auto si nezabudnite pozrieť aj rozsah poistenia a výluky z poistenia, tzn. kedy poisťovňa nie je povinná nahradiť vzniknutú škodu.

Poistná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú a poistné je možné platiť ročne, polročne alebo štvrťročne. Zánik PZP môže byť na základe podmienok definovaných v zákone o PZP alebo podľa zmluvných podmienok poisťovne. Výpoveď PZP má písomnú podobu.

Ponúkame vám širokú ponuku najlacnejšieho poistenia cez internet. V rámci poistenia auta si okrem PZP môžete vaše auto poistiť aj proti havárii, krádeži, vandalizmu či živelným udalostiam. Najvýhodnejšie havarijné poistenie si môžete vypočítať pomocou online kalkulačky havarijného poistenia auta. Vhodným doplnkom havarijného poistenia pre nové autá je aj poistenie finančnej straty (GAP poistenie), ktoré chráni hodnotu vášho auta pri totálnej škode. V prípade cestovania autom do zahraničia nezabudnite aj na cestovné poistenie.

júl 2024
Po Ut St Št Pi
12345
89101112
1516171819
2223242526
29303112
30 MINÚTOVÁ
TEL. KONZULTÁCIA
„Nikdy neviete, kedy Vás v živote zasiahne nepríjemná udalosť, ktorá Vás môže vážne poškodiť. Treba s nimi vždy rátať a keď prídu, netreba pred nimi ustúpiť, treba im čeliť. A na to sme tu pre Vás my – aby sme Vám im pomohli čeliť a aby ste z tohto boja vyšli práve Vy ako víťazi.“